Współpraca

Ważnym obszarem naszej działalności jest produkcja materiałów foto i video i ich sprzedaż na podstawie licencji Royalty Free do odbiorców na całym świecie:

istock  fotolia  deposit  

Dlatego w ramach wzajemnej współpracy oferujemy:

profesjonalną darmową sesję zdjęciową.

 

Nawiążemy darmową współpracę:

Jeżeli reprezentujesz właściciela nieruchomości, firmy, zakładu lub salonu oraz chcesz otrzymać darmową sesję fotograficzną swojego obiektu, a także spełniasz nasze wymagania:

  • obiekt jest nowy i schludny oraz odpowiada współczesnym standardom,
  • udostępnisz nam oraz naszym modelom swoje pomieszczenia na przeprowadzenie sesji zdjęciowej przez okres od 1 do 8 godzin pracy.
  • przekażesz nam pisemną zgodę na wykorzystanie wizerunku twojego obiektu wykonanego podczas sesji:

zobacz przykładowy dokument wersja angielska
zobacz przykładowy dokument wersja polska

 

Jeżeli zamierzasz  pracować w modelingu i chcesz otrzymać darmowy materiał do budowy swojego portfolio, a także spełnisz nasze wymagania:

  • atrakcyjny i schludny wygląd oraz dowolny wiek do 65 lat (dla osób poniżej 18 roku życia wymagana pisemna zgoda rodzica/opiekuna),
  • brak eksponowanych tatuaży,
  • ładny i zdrowy uśmiech,
  • będziesz uczestniczyć w sesji zdjęciowej wg przedstawionego scenariusza ( głównie tematy biznesowe, lifestylowe oraz koncepcyjne) przez okres od 1 do 8 godzin pracy w ustalonym miejscu,
  • okażesz w celach identyfikacyjnych dokument osobisty,
  • przekażesz nam pisemną zgodę na wykorzystanie twojego wizerunku wykonanego podczas sesji zdjęciowej:

zobacz przykładowy dokument wersja angielska
zobacz przykładowy dokument wersja polska

 

W zamian otrzymasz darmowo na podstawie umowy barterowej komplet obrobionych zdjęć do pobrania z katalogu online na własność ( uznanie naszego autorstwa) do wykorzystania we własnych celach związanych z promocją i marketingiem.

Wykonane podczas sesji zdjęcia przekazujemy do sprzedaży w internetowych bankach zdjęć. Sprzedaż tych zdjęć jest obwarowana bardzo rygorystycznym prawem ochrony wizerunku osób, mienia oraz własności intelektualnych. Dlatego raz podpisana zgoda na wykorzystanie wizerunku nie może być już cofnięta. Przekazując nam prawa autorskie otrzymujesz także pisemną gwarancję, że ani Twój wizerunek ani Twoja własność nie zostaną wykorzystane w sposób mogący Cię obrazić, zaszkodzić twojemu wizerunkowi lub w jakikolwiek inny sposób być wykorzystane niezgodnie z postanowieniami międzynarodowej licencji Royalty Free.

Jeżeli nasza wzajemna współpraca będzie się dobrze układać zaoferujemy Ci możliwość kolejnych sesji, za które otrzymasz już wynagrodzenie. 

Szczególnie mile widziane będą rodziny z dziećmi oraz osoby ze swoimi partnerami :)

Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza:

Formularz Aplikacyjny

Dodaj zdjęcie nr 1
Dodaj zdjęcie nr 2
Dodaj zdjęcie nr 3
Wpisz swoje dodatkowe uwagi i zapytania